HODNÉ ŠTĚNĚ

JAK SE STÁT VŮDCEM SMEČKY

V příručce se dozvíte, jak vaše štěně vnímá hierarchii ve vaší rodině a naučíte se 15 jednoduchých cvičení, díky kterým ve vás bude vidět silného, stabilního a sebejistého vůdce smečky, hodného následování. Štěně, které vás respektuje, vás taky poslouchá, respektuje zákazy a nastavená pravidla. A navíc vás bude milovat!

Obsahuje : e-book + videonávody

Koupit za 590 Kč

POJĎTE SE STÁT VŮDCI SMEČKY!


Štěně má jasnou představou, jak má výchova vypadat. Potřebuje jasná pravidla a instrukce. Pokud se nechopíte vůdcovství a rozhodování vy, bude se tohoto úkolu muset ujmout vaše štěně.


Pro koho je e-book určený?

Příručka by se měla ve vašich rukách objevit ještě předtím, než si přinesete své vysněné štěňátko domů. Pochopíte, jak vaše štěně myslí a co od vás očekává. Můžete se tak na výchovu připravit předem a v klidu si rozmyslet, jak se budete v různých problematických situacích chovat. Nebudete pak překvapeni a v rozpacích, ale budete přesně vědět, jak se zachovat a popasovat se s nastalými problémy. A věřte mi, problémy určitě přijdou!

Odhodlaní budoucí majitelé.

Plánujete koupit štěně a chcete se na jeho výchovu dobře připravit. Najdete zde dobré tipy, jak na to!

Čerství nadšení majitelé.

Štěně už doma máte a začínáte tušit, že to nebude tak snadné, jak jste si ze začátku mysleli.

Majitelé zlobivých štěňátek.

Štěně se vám definitivně vymklo z rukou a nutně s tím malým satanem potřebujete něco udělat.

Jaké problémy e-book řeší?

Možná si říkáte, že vám výchova štěněte půjde hezky od ruky. Podívejme se tedy na stručný seznam typických problémů, se kterými se potýká většina majitelů malých štěňat.

Problém není ani v psech, ani v majitelích – ale v tom, že majitelé nerozumí hierarchii a neuvědomují si, jak důležité pro štěně je, aby se chovali jako vůdci smečky a nastavili hranice. Nevědomky se v různých situacích štěněti podřizují a ustupují. Díky zdánlivě nepatrným chybám ale postupně ztrácí svou autoritu a respekt.


Štěně, které vás nerespektuje,
vás nebude ani poslouchat.


Co e-book obsahuje?

40 STRAN TEXTU
Stručně, výstižně
a rovnou k věci

15 CVIČENÍ + NÁVODY
Jejich dodržováním
zlepšíte svou autoritu.

6 VIDEONÁVODŮ
Jednoduché návody,
vše lehce zvládnete.

1. část : Vůdce smečky

Podíváme se na to, jak vlastně vůdce smečky vypadá. Jak štěně pozná, že jste vůdcem vy a ne ono? Jaké vlastnosti musíte mít, aby vás štěně jako vůdce smečky uznalo? Odpovíme si na pálčivé otázky. Je vůdce smečky tyran s neomezenou mocí? Může pes spát v posteli a sedět s vámi na pohovce nebo je to navždy zakázáno? Co se stane, když u vás doma vládne a rozhoduje štěně? Je štěně šťastné, pokud je ve vůdčí pozici? Jak poznáte, že se štěně dere na pozici vůdce? Bude vás štěně mít rádo, i když budete šéfovat vy?

2.část : Druhá část

Vrhneme se na praktická cvičení, díky kterým se v očích vašeho štěněte stanete plnokrevným a zářivým vůdcem smečky. Naučíte se 15 jednoduchých triků. K tomu jsem pro vás natočila 6 videonávodů s podrobným postupem, jak štěně daný povel nebo zákaz naučit. Budete překvapeni, jak je to jednoduché a účinné!

3.část : Videonávody

Ve videonávodech si na 3-měsíčním štěněti názorně ukážeme, jak vypadá nesprávné chování a jaké chyby děláte a následně, jak by měl vypadat správný postup cvičení. Všechny cvičení Diana dělá poprvé, takže můžete vidět proces jejího učení a jak si poradím s její neposlušností. Návody jsou jednoduché a trénink díky nim hravě zvládnete.

Ukázka e-booku

Každé cvičení je podrobně popsáno a ty náročnější návody jsou doplněny
o názorná videa. Vše je lehce použitelné i pro vaše štěně.

BONUSY K EBOOKU

Reference

Lucie Peláková
majitelka lovecky vedeného jezevčíka

„V příručce Jak se stát vůdcem smečky najde majitel štěněte vše, co k výchově štěněte potřebuje. Za největší přínos e-booku považuji skutečnost, že autorka vše dává do souvislostí, takže majitel nejen pochopí, CO má pejska naučit, ale hlavně PROČ jej to má naučit. Díky jednoduchým příkladům nahlédne do psí mysli a ujasní si, jak pes vnímá své okolí a členy své smečky. Pochopí, že být vůdcem smečky neznamená být nějakým diktátorem, ale autoritou, která se umí rozhodovat a řešit situace. E-book cílí totiž hlavně na majitele psů – to oni na sobě musí zapracovat, aby se stali dobrými vůdci smečky a dokázali svého psa skvěle vychovat. Díky tomu je příručka užitečná nejen pro začátečníky – i zkušenější pejskaři tady najdou spoustu užitečných rad a tipů. Když budete následovat rady, jež e-book obsahuje, vybudujete si s pejskem pevné základy vzájemného vztahu. Budete mít pejska, který se bude umět chovat za všech okolností a který zcela jistě obstojí v dalším výcviku jakéhokoliv zaměření.“

Stanislava Tluszová
majitelka dospělého psa

„Můj pes již není štěně, je odrostlejší, přesto z návodu Zuzany „Jak se stát vůdcem smečky“ stále čerpám. Průběžně se k textu vracím po zátěžové situaci nebo pro předcházení nestandardního chování. Průběžný trénink a výcvik ověřovaný podle Zuzanina  doporučení mi pomáhá v soužití s mým psím kamarádem. Návod „jak na to“ vřele doporučuji.“

Michaela Pavlasová
absolventka kurzu pro štěňátka

„Jak se stát vůdcem smečky nese podtitul praktická příručka pro začátečníky, nicméně v ní najde užitečného pomocníka i člověk, který už nějakou zkušenost s čtyřnohým kamarádem má. To je i můj případ. Původně jsem si chtěla pouze připomenout, jak vychovávat štěně.  Při čtení příručky jsem si ale uvědomila, že udělat ze štěněte pohodového parťáka dá práci, a že svého předchozího psa jsme sice taky nějakým způsobem k základní poslušnosti vychovali, ale dopustili jsme se spousty chyb a nevědomky v něm vypěstovali řadu nešvarů a hysterií. 

Autorka příručky nám rozkrývá psychologii štěněte, provádí nás zákonitostmi smečky, do které se má stěně začlenit a navozuje různé situace, které se štěnětem musíme zvládnout. Veškeré povely a dovednosti, které psa učíme, v příručce vyplynou samozřejmě z potřeb smečky, jako přirozený základ pro její fungování. Celé vám to najednou secvakne do logického celku. Autorka popisuje „páníčka” (tedy vůdce smečky) jako zdravě sebevědomého, rozhodného, milujícího, pečujícího, laskavého a hravého sympaťáka. Jestli stejně jako já nemáte rádi zupáky, kteří se se svým psem domlouvají prostřednictvím nesmlouvavých ostrých povelů, i když to situace nevyžaduje, je tato příručka přesně pro vás.

Kniha se mi moc líbila a přestože s naší fenkou ještě zdaleka nejsme v pozici, kdy mě přirozeně a ráda uznává jako svého vůdce smečky, díky této knize věřím, že se tam časem dostaneme.“

Andrea Gondová
budoucí majitelka štěňátka

„Toto je jednoznačne e-book, ktorý potrebuje každý nováčik pred kúpou šteniatka. Som veľmi rada, že sa ku mne dostal ešte pred tým, ako sme si šteniatko priviezli domov, pretože veľa vecí by sme robili totálne inak, pretože sa v psej hierarchii skutočne nevyznáme. A pritom pravidlá sú vďaka tomuto e-booku tak jednoduché a jasné. Knižka obsahuje nielen skvelý úvod do myslenia šteniatka, ale aj veľmi podrobné a užitočné tipy a postupy, ako so šteniatkom nažívať a ako ho cvičiť od prvého dňa, ktorý s nami doma strávi. E-book sa ľahko číta a je veľmi prehľadný. Určite odporúčam každému, kto chce s psíkom nažívať v pohode, ale zároveň nechce, aby mu šteniatko skákalo po hlave.“

Jana Leskovjanová
majitelka psího seniora

„S výchovou psů mám myslím dobré zkušenosti už od dětství, přesto jsem si po přečtení této knihy uvědomila spoustu věcí, které jsem mohla dělat lépe! Před pár týdny jsem vyprovázela do psího nebe dlouholetého parťáka, který ale většinu života strávil v péči rodičů. V této smečce mu nezbylo než se vedení ujmout sám. Já ho vypiplávala od štěněte a nakonec jsme si společně báječně užili i posledních pár let jeho spokojeného psího života. Až nad řádky této knihy jsem přišla na to, jak „snadno“ jsem jej mohla oprostit od tendencí hlídat si mě na každém kroku, právě z důvodů, že během prvních 10-ti let života nabyl dojmu, že nezbývá než se ujmout vůdcovství.“

Petra Pivcová
trenérka psů Třeboň

„Výcvikem psů se zabývám už 20 let a vidím kolem sebe mnoho pejskařů, kteří svého pejska nezvládají a ten si pak s nimi dělá co chce. Z vlastní zkušenosti vím, že tím trpí jak majitel psa tak i samotný pes. E-book geniálním způsobem popisuje skutečné fungování člověka se psem v rámci smečky a jsem si jistá, že když tento princip majitel aplikuje na svého psího miláčka, budou společně fungovat v naprosté harmonii. Sama totiž tento princip používám a proto všem doporučuji přečtení této knihy.“

Koupit za 590 Kč