HODNÉ ŠTĚNĚ

Konec skákání

IDEÁLNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY


Díky pochopení, jak štěně vnímá hierarchii v rodině a 15 jednoduchým cvičením, vás bude vaše štěně vidět jako silného, stabilního a sebejistého vůdce smečky, hodného následování. Štěně, které vás respektuje, vás taky poslouchá a respektuje nastavená pravidla.
A navíc vás bude milovat!Pojďte se stát vůdci smečky!

Štěně má jasnou představou, jak má výchova vypadat. Potřebuje jasná pravidla a instrukce. Pokud se nechopíte vůdcovství a rozhodování vy, bude se tohoto úkolu muset ujmout vaše štěně.


Proč vás štěně nerespektuje?

Problém není ani v štěněti, ani ve vás – ale v tom, že dobře nerozumíte hierarchii a neuvědomujete si, jak důležité pro štěně je, abyste se chovali jako vůdci smečky a nastavili hranice. Nevědomky se v různých situacích štěněti podřizujete a ustupujete. Díky zdánlivě nepatrným chybám ale postupně ztrácíte svou autoritu a respekt.

Pro koho je kurz určený?

Příručka by se měla ve vašich rukách objevit ještě předtím, než si přinesete své vysněné štěňátko domů. Pochopíte, jak vaše štěně myslí a co od vás očekává. Můžete se tak na výchovu připravit předem a v klidu si rozmyslet, jak se budete v různých problematických situacích chovat. Nebudete pak překvapeni a v rozpacích, ale budete přesně vědět, jak se zachovat a popasovat se s nastalými problémy. A věřte mi, problémy určitě přijdou!

Co kurz obsahuje?

Kurz se skládá z e-booku (40 stran textu), kde najdete teoretickou a praktickou část. K jednotlivým cvičením jsou názorné videonávody, kde uvidíte Dianu (3-měsíční štěně), jak se učí a postupně zvládne jednotlivé úkoly. Dále je vám k dispozici soukromá fb skupina, kde najdete další videa a můžete se zde ptát nebo požádat o radu.


Štěně, které vás nerespektuje,
vás nebude ani poslouchat.


E-book

1. část : Vůdce smečky

Podíváme se na to, jak vlastně vůdce smečky vypadá. Jak štěně pozná, že jste vůdcem vy a ne ono? Jaké vlastnosti musíte mít, aby vás štěně jako vůdce smečky uznalo? Odpovíme si na pálčivé otázky: Je vůdce smečky tyran s neomezenou mocí? Může pes spát v posteli a sedět s vámi na pohovce nebo je to navždy zakázáno? Co se stane, když u vás doma vládne a rozhoduje štěně? Je štěně šťastné, pokud je ve vůdčí pozici? Jak poznáte, že se štěně dere na pozici vůdce? Bude vás štěně mít rádo, i když budete šéfovat vy?

2.část : Praktická cvičení

Vrhneme se na praktická cvičení, díky kterým se v očích vašeho štěněte stanete plnokrevným a zářivým vůdcem smečky. Najdete zde 15 jednoduchých triků s podrobným postupem, jak je štěně naučit. Budete překvapeni, jak je to jednoduché a účinné!

Videonávody

Ve videonávodech si na 3-měsíčním štěněti názorně ukážeme, jak vypadá nesprávné chování a jaké chyby děláte a následně, jak by měl vypadat správný postup cvičení. Všechny cvičení dělá štěně poprvé, takže můžete vidět proces jeho učení a jak si poradím s jeho neposlušností. Návody jsou jednoduché a trénink díky nim hravě zvládnete – budete překvapeni, jak je to účinné!