KURZ PRO ŠTĚŇATA

Máte své první štěňátko a chcete s výchovou a výcvikem začít co nejdříve?

Kurz jsem vytvořila speciálně pro majitele, kteří si pořídili své první štěně. Propracovala jsem jej do detailu a vylepšovala víc než pět let. Výsledkem je špičkový kurz, na kterém se naučíte vše potřebné ke zvládnutí výchovy, výcviku a socializace vašeho štěněte. Začít můžete již s 10-týdenním štěnětem, jakmile si u vás doma zvykne!

Přivolání psa

Chůze na vodítku

Poslušnost

Je to škola pro vás!

Kurz pro majitele štěňat se podobá autoškole. Tak jako se řidič naučí ovládat své auto, vy se naučíte jednat se svým psem: správně dávat povely, umět řešit problémy a předcházet jim, vhodně používat odměny a tresty, příkazy i zákazy, a být důslední. Podstatou úspěchu je každodenní domácí trénink. Počítejte s tím, že spousty nových věcí a dovedností se budete muset naučit i vy sami, ne jen vaše štěně.

OBSAH KURZU

V rámci kurzu absolvujeme 5 individuálních lekcí, každá lekce trvá 90 minut. Prví lekce bývá delší, vyhraďte si na ni 2 hodiny. Celý trénink stihneme absolvovat za 3 měsíce (k dispozici jsem vám 6 měsíců, pokud si trénink chcete rozložit na delší období). Lekce jsou dostatečně dlouhé, takže stihneme vše důkladně procvičit. Lekce na sebe krásně navazují a zvládnete díky nim všechny prvky výcviku a výchovy. Kromě tréninkových lekcí získáte také teoretické materiály k výcviku a videonávody k jednotlivým povelům. Tréninky se konají na Zbraslavi (na klidné louce u lesa) nebo přijedu za vámi do Prahy. S malými štěňátky, které ještě nemají plné očkování, můžeme trénovat přímo u vás doma či na zahradě.

POVELYTEORIEEBOOKY ZDARMA
Ke mně! štěně přiběhne na zavolání (i od psů)Jak se štěně učíJak se stát vůdcem smečky
Jdeme! štěně naučíme klidně chodit na vodítkuPovelová technikaKonec skákání
Sedni! Lehni! Zůstaň! základní povely, odloženíOdměny a trestyZůstat doma sám
Fuj! + Nesmíš! zákazové povely (pozitivně!)Poslušnost kdekolivPovel Fuj! a Dej!
Aport! štěně naučíme přinášet hračkuSocializaceČistotnost, Kousání do rukou

Bonusy

 • videonávody ke všem povelům máte k dispozici na 2 roky
 • kurz Jak se stát vůdcem smečky a všechny mé ebooky
 • teorii k výcviku, výchově a socializaci štěněte
 • přesunout lekci můžete kdykoliv, i v den tréninku
 • pro mé klienty nabízím hlídání psa

ČISTOTNOST
ebook

KOUSÁNÍ
ebook + video

POVEL „FUJ!“
ebook + video

POVEL „DEJ!“
ebook + video

SÁM DOMA
videokurz

CENA KURZU JE 10.000 KČ

Kurzovné se platí převodem na účet až po první lekci.

*Kurz je možné absolvovat do 6 měsíců od první lekce. Koupí se zavazujete kurz absolvovat, lekce není možné vrátit.

Proč začít s výchovou a výcvikem včas?

Bez výchovy a výcviku si štěně buduje zlozvyky – vynucuje si pozornost, štěká, skáče na vás i na cizí lidi, utíká za psy, honí běžce, kola i auta. Až se dostaví puberta, budete se potýkat s loveckými pudy, dominantním a teritoriálním chováním a u psů-samců samozřejmě i s jejich zájmem o fenky. Mým cílem je, abyste psa mohli bez obav pouštět na volno a vzít ho s sebou kamkoliv, protože se umí dobře chovat. A především abyste svého psa dokázali úspěšně trénovat kdykoliv v budoucnosti, protože budete vědět, jak na to. Kurz pro štěňata udělá z vašeho psa správného parťáka do každé situace a z vás zkušeného vůdce smečky, kterého bude pes ochotně a rád poslouchat.

Chcete se přihlásit do kurzu?

Využijte on-line formulář nebo mi zavolejte +420 605 54 67 20.

ZUZANA VAŽANOVÁ

výchova, výcvik a socializace štěňat

20 let

zkušeností se psy

10 let

soukromá trenérka

+500

hodných štěňátek

autorka

blogu a videokurzů

Ukázka výsledku kurzu

Ve videu je 5-mesíční Remie, která krásně zvládá všechny základní povely. Umí také aportovat, přiběhne od psů a respektuje zákazové povely. Všechny povely se učí zvládat i v rušném prostředí. Výsledkem kurzu je, že štěně reaguje spolehlivě v každé situaci.

Ukázka z první lekce

Tohle všechno se 10-týdenní Lara naučila během prvního tréninku. Součástí kurzu je i správná výchova a socializace štěněte, a mnoho praktických cvičení. Základem je pozitivní motivace. Štěně si vytváří kladný vztah k výcviku, rádo se učí, rychle chápe povely i pravidla, a nadšeně spolupracuje.

Reference

„Když jsme si pořídili štěně, věděla jsem, že se nechci příštích 15 let starat o neposlušného psa. Trochu jsem se bála, jestli všechno zvládnu. Nakonec se ukázalo, že tréninky se Zuzkou jsou zábavné jak pro mě, tak pro naši Trilku. Za 5 lekcí jsme se naučily všechny základní povely, které stačí ke  spokojenému životu se psem. Zuzka mně pomohla pochopit, jak vlastně pes přemýšlí, což mě dost usnadnilo výchovu i učení různých triků. Zkrátka, věděla jsem, jak na ni. Po tomto výcviku chodím se svým psem v podstatě bez vodítka, navštěvujeme restaurace, počká před obchodem. Byl to nejlépe investovaný čas. Všem moc doporučuji.“ Katka Procházková, majitelka

Nebojte se, je to jednoduché a bude vás to bavit!

Praktické informace

 • První až třetí lekce následují za sebou jednou za 1 nebo 2 týdny. Probereme hodně teorie a zvládneme všechny povely a zákazy v klidném prostředí. Dostanete přístup k videonávodům, teorii a e-bookům, abyste mohli studovat a trénovat i doma. Zapracujeme na vaší důslednosti, povelové technice a podíváme se na problémy, které vás ve výchově trápí. Výsledkem je to, že jste sebejistí, umíte si poradit a štěně vás respektuje a krásně poslouchá v klidném prostředí.
 • Čtvrtá lekce je zaměřena na ovládnutí technik a strategií, které vám pomůžou zvládnout poslušnost v rušnějším prostředí. Štěně se učí poslouchat i v blízkosti psů, dětí, kolemjdoucích, cyklistů, běžců apod. Začneme trénovat přivolání od psů, zákazy a chůzi na vodítku v rušném prostředí.
 • Pátou lekci absolvujeme v některém z městských parků. Procvičíme všechny povely a zákazy v rušném prostředí: ruch města, lidi, psi, jídlo, hračky a jiná lákadla. Výsledkem je, že štěně zvládá všechny povely a poslouchá kdekoliv. Umíte ho skvěle vést, komunikujete správně a umíte si poradit s případnými problémy či neposlušností. Můžeme natrénovat i jízdu metrem a zvládání eskalátorů.

KDE TRÉNUJI

Trénuji na klidné louce u lesa na Zbraslavi nebo přijedu za vámi do Prahy.

Od září můžete trénovat v pracovních dnech, a to v čase od 8h do 18h.
*v sudých týdnech trénuji do 16h a v lichých do 18h

PONDĚLÍ8:00-10:0010:00-12:00 14:00-16:00 16:00-18:00
ÚTERÝ8:00-10:00 10:00-12:00 14:00-16:00 16:00-18:00
STŘEDA8:00-10:00 10:00-12:00 14:00-16:00 16:00-18:00
ČTVRTEK8:00-10:00 10:00-12:00 14:00-16:00 16:00-18:00
PÁTEK8:00-10:00 10:00-12:00 14:00-16:00 16:00-18:00

Důvody k přesunutí lekce

V rámci kurzu můžete lekci přesunout kdykoliv bez sankcí (i hodinu před začátkem lekce). Lekci přesuneme a najdeme nový náhradní termín, který vám bude vyhovovat. Důvody pro zrušení a přesunutí lekce jsou:

 • zdravotní – a to u vás, u mě nebo u psa (pes má průjem, kašel, zvrací, zranil se, je po očkování)
 • špatné počasí – déšť, mráz, silný vítr, bláto*
 • neodkladné záležitosti – potřebujete si v daném termínu zařídit něco důležitějšího
 • necítíte se fit – na trénink je potřeba plné soustředění, pokud na trénink nemáte sílu, nechme to na jindy
 • nestihli jste vše natrénovat – dejte si víc času a vše důkladně procvičte

*Lekce, kde nepotřebujeme rušivé podněty nebo lekce se štěňátkem malého plemene, nemusíme v případně nepříznivého počasí rušit a můžeme je absolvovat u vás doma.