POVEL „FUJ!“

JAK NAUČIT ŠTĚNĚ NESBÍRAT JÍDLO A ODPADKY

Pokaždé, když na procházce narazíte na nějaký lákavý „objekt“, nemá význam štěně tahat pryč – štěně se tím nic nenaučí a bere to jenom jako zmařený pokus, který si příště rádo vynahradí. Využijte tyto situace raději jako tréninkové příležitosti a naučte štěně reagovat na povel „Fuj!“.

Princip zákazových povelů je již naučila matka a použila postup, který popisuji v ebooku – není tedy náhoda, že štěně, které si přivezete domů, velmi dobře reaguje na zvýšený hlas a napomenutí.

Cílem je, aby se štěně po vyslovení povelu vzdalo zakázané věci, odešlo od ní a už se k ní nevracelo.

Zákazové povely se trénují stejně jako jakéhokoliv jiné povely. Naučit štěně nesbírat jídlo a odpadky ze země je tedy stejně jednoduché, jako naučit ho na povel sednout nebo přiběhnout na zavolání.

Dozvíte se, jaké jsou nejčastější příčiny vyhledávání a sbírání jídla, odpadků a hovínek a jakých chyb je potřeba se vyvarovat. Najdete zde postup krok za krokem, jak štěně naučit reagovat na povely „Fuj!“ a „Pusť!“, jak řešit případnou rebelii a nebo jak předejít utíkání štěněte s kořistí.

Naučíte se:

  • Předcházet problémům.
  • Používat povely správně.
  • Postup krok za krokem.

Štěně se naučí:

  • Zabavit se jiným způsobem.
  • Reagovat na povely „Fuj!“, „Pusť!“ a „Čekej!“.
  • Vnímat nesbírání věcí jako zábavné cvičení.

Ebook je krátký a rychle se čte – má 19 stran, obsahuje tréninkový postup a názorné obrázky. Je založený na pozitivních a etických metodách výcviku psů a využívá přirozenou psí psychologii.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.