HODNÉ ŠTĚNĚ

SEZNAMOVÁNÍ PSŮ

Plánujete seznámit dva psy, kteří budou kratší či delší
dobu žít spolu nebo se budou alespoň kamarádit?

Pokud seznamujete dvě štěňata nebo hravé a přátelské dospělé psy, bude jejich setkání bezproblémové a hned přejde do hry nebo kamarádství. Jak to ale udělat, když seznamujete psy, kteří o sebe nemají zájem, jeden z nich je příliš divoký nebo se některý z nich bojí cizích psů nebo dokonce hrozí konflikt a agresivita?

1. SEZNÁMENÍ DVOU PSŮ

Seznamte je venku (1)

Poprvé seznamujete psy, kteří budou spolu žít? Vybudujte jejich přátelství a vyhněte se chybám, které by negativně ovlivnili jejich vztah.

Jde se domů – první návštěva (2)

První seznámení máte za sebou, teď nastal čas vzít pejsky na první návštěvu domů. Dodržte pár zásad a nastavte pravidla hned na začátku správně.

Bydlíme spolu, jde nám to hezky (3)

Hezké spolubydlení, bez konfliktů a v dobré náladě je našim cílem! Dnes si budeme povídat o tom, jak pejskům k takovému výsledku dopomoct..

Problémy ve spolubydlení (4)

Došlo k nějakým problémům? Zdá se vám, že by si pejsci mohli rozumět víc? Pojďme se podívat na to, kde může být problém a jak to vyřešit..

Cvičení – videonávod (5)

Podívejme se na některá cvičení, která můžete se svými pejsky doma trénovat. Ujasníte si hierarchii, upevníte vaše vůdcovství a navíc je to bude bavit!

2. KUPUJEME NOVÉ ŠTĚNĚ

Ke staršímu psovi nové štěně

Chcete přinést svému pejskovi nového kamaráda, který mu zpestří stáří a rozjasní jeho dny? Odstartujte jejich společný život správně!